Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Flagi reklamowe

Flagi reklamowe są jednym z najbardziej efektownych sposób na zwiększenie widoczności swojej firmy. Pierwsze wrażenie jest często decydującym czynnikiem wpływającym na skuteczność reklamy. Uwagę Odbiorcy przykuje prosty, czytelny i ciekawy przekaz pozwalający na szybkie dostarczenie informacji. Ze względu na swój kształt i rozmiar flagi reklamowe niewątpliwie spełniają te warunki, prawdopodobnie dlatego są niezwykle popularne i skuteczne. 

Zastosowanie

Flagi reklamowe mają bardzo duże możliwości zastosowania. Flagi na maszt najczęściej są wykorzystywane do zwiększenia widoczności siedziby firmy, są też elementem brandingu całego budynku i otoczenia. Flagi na kij czy do trzymania w rękach pozwalają na praktyczny i efektowny sposób przekazania treści. Niezwykłe popularnym rozwiązaniem z użyciem flag reklamowych są windery. Flaga w zestawie z masztem i podstawą tworzą elegancki, nowoczesny system reklamowy, który można wykorzystać praktycznie wszędzie. Zarówno na zewnątrz jak i na zewnątrz budynku windery sprawdzają się wyśmienicie. 

Trwałość flag reklamowych

Flagi reklamowe drukowane są metodą sublimacji, a nadruk jest utrwalany termicznie w 200°. Charakterystyka tej metody oraz materiału z jakiego robione są flagi sprawia, że są one odporne na różne czynniki atmosferyczne. Nasze flagi można prać i prasować bez obawy o utratę ich właściwości reklamowych. Sam w sobie materiał jest bardzo lekki, a zarazem bardzo wytrzymały.

Oferta

Flagi z nadrukiem są niezwykle efektowną i nowoczesną formą reklamy. W naszej ofercie znajdują się windery w różnych rozmiarach, kształtach i podstawami pozwalającymi na jak najlepsze promowanie Państwa firmy. Ponadto proponujemy flagi z nadrukiem w dowolnym rozmiarze i wykończeniu. Oferujemy flagi na kij, na maszt czy do trzymania w rękach. 

 

 

Windery

Flagi reklamowe typu windery znane też jako beach flagi czy żagle reklamowe są...

Podstawy

Podstawy do winderów, beach flag są niezbędnym elementem do rozstawienia całego systemu flagi....

Akcesoria

Zestawy winderów i flag reklamowych warto uzupełnić o dodatkowe akcesoria, które ułatwią i usprawnią korzystanie z...

Pozostałe flagi

Flagi reklamowe to nie tylko windery, ale też wiele innych flag, które równie dobrze spełnią funkcję efektownej...

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło