Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Rollup’y

Najbardziej uniwersalnym i popularnym systemem wystawienniczym jest rollup. Od wielu lat traktowany jest jako produkt obowiązkowy podczas targów, spotkań biznesowych, konferencji, wystawy czy prezentacji. Rollup umożliwia prezentację logo firmy , grafiki czy oferty w sposób prosty i przejrzysty. Pozwoli to wzbudzić zainteresowanie u potencjalnych klientów. Rollup jest przykładem, że nawet niewielka inwestycja w reklamę może dać dużo korzyści w postaci zwiększenia widoczności firmy, co przez wielu uznawane jest za klucz do sukcesu.

Zalety

System  reklamowy typu rollup charakteryzuje się łatwością w transporcie, montażu i prezentacji. Kaseta z wydrukiem jest lekka, a konstrukcja bardzo prosta. Wystarczy zaledwie parę chwil na rozstawienie stojaka, równie szybko można go złożyć i schować do torby transportowej, która ułatwia przenoszenie całego systemu.

Rollup jest nie tylko niezwykle funkcjonalny, ale również bardzo elegancki. Smukła, aluminiowa kaseta jest mała, dzięki czemu to grafika jest w centrum uwagi Odbiorcy, a nie konstrukcja, do której jest zamocowana.

Oferta

Na rynku jest bardzo wiele modeli rollup’ów w różnych cenach. Ich ilość potrafi przyprawić o zawrót głowy i utrudnić wybór tego właściwego. W naszej ofercie znajdują się wybrane i sprawdzone wersje systemów, które charakteryzują się wysoką  jakością i rozsądną ceną.

Warto też wziąć pod uwagę alternatywne rozwiązania do rollup’ów. Nowością na rynku jest potocznie zwany pajączkiem X-Banner. System składa się ze stelaża, czyli czterech ramion w kształcie litery X, które utrzymują baner reklamowy z dowolną grafiką. Jest równie łatwy w obsłudze i skuteczny co rollup, a jego największą zaletą jest niska cena. W zestawie znajduje się pokrowiec umożliwiający transport systemu. 

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło