Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Akcesoria

Akcesoria wystawiennicze są dodatkami, które dopełniają stanowisko targowe, wystawę czy konferencję. Często się zdarza, że ich brak powoduję utratę jakości całego wydarzenia. Pełnią one nie tylko funkcję wizualną, ale i praktyczną, w ten sposób pomagając uporządkować stoisko.

Warto przyjrzeć się naszej ofercie akcesoriów wystawienniczych, które uskutecznią Państwa działania promocyjne.

Stojak na ulotki

Prezentację ulotek, katalogów, folderów, broszur czy gazetek ułatwi przeznaczony do tego stojak. Stojak na ulotki jest przydatny podczas różnych wydarzeń, targach czy konferencjach, sprawdzi się w takich miejscach jak sklep, biuro czy kino czy muzeum. Wszędzie tam gdzie klient może sięgnąć po ofertę firmy niezbędny jest stojak na katalogi.

Nasze stojaki na ulotki rozkłada się błyskawicznie, a transport z jednego miejsca na drugie ułatwia torba transportowa lub walizka.

W naszej ofercie znajdują się stojaki na ulotki w różnych rozmiarach i kształtach, wykonane z różnych materiałów. Wszystkie łączy wysoka jakość i przystępna cena.

Potykacze

Potykacz reklamowy jest sprawdzoną i popularną formą reklamy zewnętrznej jak i wewnętrznej. Znakomicie sprawdza się jako reklama przed sklepem, barem czy restauracją zachęcając potencjalnego klienta do odwiedzenia naszego lokalu.

Proponujemy lekkie potykacze aluminiowe przeznaczone do wnętrze  oraz metalowe, które można stosować na zewnątrz. Potykacz typu Waterbase napełniany wodą lub piaskiem dzięki swojej budowie i wadze sprawdzi się w trudnych warunkach atmosferycznych.

Oferta

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty gdzie poza stojakami na ulotki, stojakami na menu czy potykaczami znajdą Państwo produkty takie jak ramki na plakaty, słupki odgradzające lub tabliczki przydrzwiowe.

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło