Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Podstawy

Podstawy do winderów, beach flag są niezbędnym elementem do rozstawienia całego systemu flagi. Kluczem do prawidłowego prezentowania swojej reklamy jest odpowiednio dobrana podstawa. Dzięki niej flaga jest utrzymywana we właściwej pozycji przez dłuższy czas. 

Zastosowanie

Flagi reklamowe są przeznaczone do prezentacji zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, ich uniwersalność zapewniają między innymi właśnie podstawy. Każde miejsce i podłoże wymaga nieco innego sposobu montażu flagi.

Jeżeli winder będzie ustawiony na miękkiej nawierzchni trawiastej lub piasku to zaleca się zastosowanie podstawy wbijanej lub wkręcanej w ziemię. W przypadku, gdy nasza flaga jest wykorzystywana na zewnątrz na utwardzonym podłożu np. kostka brukowa warto zastanowić się nad cięższą podstawą. Flagi narażone na podmuchy wiatru potrzebują stabilnej bazy, żeby się nie przewrócić. Dodatkowym obciążeniem podstawy może być sakwa wodna, która dociąży metalowe płyty lub krzyżak. Dla komisów i salonów samochodowych lub podczas zlotów idealnym rozwiązaniem będzie podstawa najazdowa pod koło auta. 

Windery stojące wewnątrz pomieszczeń nie potrzebują tak ciężkich podstaw do flag jak na zewnątrz. Podstawa krzyżakowa jest często wykorzystywana w biurach czy konferencjach, gdzie flaga nie jest narażona warunki atmosferyczne. Eleganckie metalowe płyty są łatwe w transporcie, dzięki zintegrowanemu uchwytowi.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo podstawy do flagi reklamowych w różnych rozmiarach, wagach, kształtach i przeznaczonych do każdych warunków. W razie wątpliwości służymy pomocą w doborze odpowiedniego rozwiązania. 

Podstawy do winderów i flag reklamowych | ExtraDruk

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło