Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Windery

Flagi reklamowe typu windery znane też jako beach flagi czy żagle reklamowe są efektywną i skuteczną formą reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Windery pozwalają na doskonałe wyeksponowanie firmowego logo, hasła reklamowego czy oferty.

Beach flagi są nieodłączony elementem imprezy plenerowej, eventów, targów czy po prostu reklamy ułatwiającej lokalizację firmy w miejskiej dżungli. Możliwość błyskawicznego rozłożenia, złożenia i transportu tego systemu sprawia, że windery są jednym z najchętniej kupowanych narzędzi promocji i reklamy.

Zalety winderów

Największą zaletą flag reklamowych typu windery jest ich szerokie przeznaczenie. Doskonale sprawdzają się na zewnątrz, gdzie dzięki swojemu kształtowi i właściwościom powiewają na wietrze i w sposób dynamiczny docierają do potencjalnego klienta. Odpowiednio dobrana podstawa do flagi pozwala na jej montaż w każdych warunkach.  Cechy flag reklamowych takie jak niska waga oraz możliwość składania sprawiają, że windery równie dobrze sprawdzają się wewnątrz budynków np. w biurach, sklepach, halach czy stanowiskach targowych. Szybki i prosty montaż pozwalają na bezproblemowe przestawianie beach flagi oraz transport z jednego miejsca na drugie.

Zastosowanie

Flagi reklamowe typu winder wykorzystywane są na imprezach, eventach, targach, zlotach czy jako reklama zwiększająca widoczność firmy na przykład na ulicy. Szeroki asortyment podstaw daje możliwość promowania swojej marki za pomocą flagi reklamowej w różnych miejscach.

Oferta

W naszej ofercie znajdują się różne rozmiary winderów. W zależności od miejsca prezentacji i celu beach flagi warto dobrać odpowiedni rozmiar. Mniejsze flagi w rozmiarze S i M sprawdzą się w ciasnych uliczkach, małych biurach i niskich pomieszczeniach. Natomiast większe rozmiary zalecane są do otwartych przestrzeni, dużych hali targowych czy galerii. Wszędzie tam gdzie zależy nam na widoczności z dużej odległości warto sięgnąć po windery w rozmiarze L lub XL. 

Wszystkie windery oferujemy w kilku dostępnych kształtach. Każdy z nich jest uniwersalny, elegancki i charakteryzuje się dynamiką prezentowanej grafiki. Wybór kształtu beach flagi jest możliwy w karcie produktu.

Przeglądając nasze flagi reklamowe znajdą Państwo Windery Standard, które charakteryzują się korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Standardowe beach flagi są najpopularniejsze i najchętniej zamawiane przez klientów. Windery PRO z kolei posiadają mocniejszy maszt, wykonany w całości z włókna szklanego. Dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość wykonania, polecamy wersję PRO.

Kompletny zestaw windera składa się z flagi z nadrukiem, masztu i podstawy. Te ostatnie można znaleźć w naszej ofercie w wielu typach i przeznaczonych do różnych zastosowaniach. Możliwość dobrania podstawy do flagi znajduje się w kracie produktu windera.

Grafika, treść czy kolory nadruku flagi są dowolne (w zakresie palety barw CMYK), projekt graficzny do każdej flagi możemy wykonać dla Państwa gratis. Po zakupie wystarczy przesłać do nas wiadomość z materiałami i wskazaniami do wykonania projektu, odeślemy propozycje do akceptacji. 

Windery reklamowe i Beach flagi z nadrukiem | ExtraDruk

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło