Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Pozostałe flagi

Flagi reklamowe to nie tylko windery, ale też wiele innych flag, które równie dobrze spełnią funkcję efektownej reklamy. Zastosowań flag reklamowych jest bardzo dużo. Oferujemy flagi, które można wykorzystać na wiele sprawdzonych sposób jak i te niestandardowe, szykowane pod specjalne zamówienie. 

Flagi na maszt

Dla osób, które posiadają już swoje maszty na stałe zamontowane przed budynkiem firmy i chciałby tylko zmienić flagę oferujemy wydruk i wykończenie flagi według wymiaru i wskazanego sposobu montażu. Najpopularniejsze flagi na maszt są w kształcie prostokąta z tunelem na górnej krawędzi i oczkami lub karabińczykami na jednym z boków oraz te flag reklamowe, które przymocowane są do masztu tylko jednym bokiem.

Flagi na kij

Flagi reklamowe ze spersonalizowanym nadrukiem można stosować razem z klasycznym trzonkiem, na przykład drewnianym. Taka flaga posiada wtedy na jednym z boków tunel o danej średnicy.

Flagi do trzymania w rękach

Ciekawym pomysłem na wykorzystanie flag reklamowych jest stosowanie ich jako zamiennik różnego rodzaju banerów. W takiej fladze wszystkie boki są obszyte, można ją szybko zwinąć i schować, a jej niewielka waga sprawia, że można ją zabrać wszędzie, nawet na Mount Everest. Po rozłożeniu spełnia rolę transparentu i w efektowny sposób przekazuje prezentowane treści.

Oferta 

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie wymienione wyżej flagi reklamowe. Flagi drukujemy i szyjemy na zamówienie, więc jeżeli nie znaleźli Państwo szukanej flagi to prosimy o kontakt, postaramy się dobrać rozmiar i wykończenie flagi do Państwa wymagań.

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło