Rollup Standard 85x200cm

210,00 zł
Brutto

Sprawdzony i solidny system reklamowy Rollup 85x200 cm, który jest łatwy w transporcie, funkcjonalny i efektowny.

Obecnie brak na stanie
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

Pomoc i wsparcie

Rollup 85x200 cm to klasyczna i elegancka forma prezentacji treści reklamowych. Rollup zapewnia znakomitą wizualizację firmy, produktu lub usługi oraz skutecznie wspiera promocję i sprzedaż. Największą zaletą rollup'u jest jego prosty i błyskawiczny montaż. Nasze rollup'y charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją kasety oraz wysoką jakością druku. Transport ułatwia elegancka torba z uchwytem, do której chowany jest rollup.

Zalety

  • prosty i szybki montaż
  • niska waga systemu
  • wzmocniona konstrukcja 
  • łatwość transportowania

Zastosowanie

Rollup stosowany jest powszechnie przede wszystkim na stoiskach targowych, handlowych, podczas różnego rodzaju konferencji, spotkać promocyjnych i biznesowych czy wystaw. Niewielka przestrzeń jaka jest potrzebna do rozłożenia rollup'a pozwala korzystać z niego niemal w każdym pomieszczeniu. 

Po zakończeniu prezentacji, wydruk chowany jest w poręcznej kasecie tak, aby nie uległ uszkodzeniu podczas przenoszenia i przechowywania systemu. Każdy rollup posiada wytrzymałą torbę transportową.

Druk

Wydruk grafiki odbywa się na japońskich drukarkach Mimaki i EPSON w jakości 1440x1440dpi (jakość HQ FOTO), w technologii eco-solvent, na materiale blockout PET -  materiał nieprześwitujący i niezwijający się. 

Projekt graficzny

Prosty projekt graficzny możemy również wykonać dla Państwa GRATIS, wtedy prosimy o podesłanie mailowo na adres biuro@extradruk.pl wskazania oraz materiały do przygotowania projektu, a my go wykonamy i odeślemy do akceptacji.

Opis

Rozmiar
85x200 cm
Rozmiar grafiki
85x205 cm
Waga
4 kg

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło