Rollup Standard 100x200cm

220,00 zł
Brutto

Sprawdzony i solidny system reklamowy Rollup 100x200 cm, który jest łatwy w transporcie, funkcjonalny i efektowny.

Obecnie brak na stanie
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

Pomoc i wsparcie

Rollup 100x200 cm to sprawdzona i praktyczna forma prezentacji. Rollup zapewnia w bardzo prosty sposób doskonałą wizualizację produktu, usługi i firmy oraz jest znakomitym narzędziem wspomagającym promocję i sprzedaż. Najważniejszą zaletą tego systemu jest jego błyskawiczny i prosty montaż, z którym poradzi sobie każda osoba. W naszej ofercie znajdują się tylko wybrane i pewne rollup'y, które charakteryzacją się wzmocnią konstrukcją kasety oraz wysoką jakością druku. Każdy rollup posiada mocną torbę transportową z uchwytem. 

Zalety

  • prosty i szybki montaż
  • niska waga systemu
  • wzmocniona konstrukcja 
  • łatwość transportowania

Zastosowanie

Rollup dzięki swoim rozmiarom i prostym montażu można rozstawić praktycznie w każdym pomieszczeniu. Przede wszystkim wykorzystywany jest na stoiskach targowych, promocyjnych, handlowych, podczas konferencji, spotkań biznesowych i handlowych lub różnego rodzaju wystawach. 

Po zakończeniu prezentacji, wydruk chowany jest w poręcznej kasecie tak, aby nie uległ uszkodzeniu podczas przenoszenia i przechowywania systemu. Każdy rollup posiada wytrzymałą torbę transportową.

Druk

Wydruk grafiki odbywa się na japońskich drukarkach Mimaki i EPSON w jakości 1440x1440dpi (jakość HQ FOTO), w technologii eco-solvent, na materiale blockout PET -  materiał nieprześwitujący i niezwijający się. 

Projekt graficzny

Prosty projekt graficzny możemy również wykonać dla Państwa GRATIS, wtedy prosimy o podesłanie mailowo na adres biuro@extradruk.pl wskazania oraz materiały do przygotowania projektu, a my go wykonamy i odeślemy do akceptacji.

Opis

Rozmiar
100x200 cm
Rozmiar grafiki
85x205 cm
Waga
5 kg

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło