Ścianka reklamowa tekstylna dwustronna 500cm

2 299,00 zł
Brutto . Wysyłka w ciągu 4-5 dni roboczych.

Ścianka reklamowa tekstylna dwustronna o długości 500 cm. Dowolny zadruk z obu stron.

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

Pomoc i wsparcie

Ścianka reklamowa tekstylna dwustronna o długości 500 cm to największa ścianka tekstylna w naszej ofercie. Jest to system, po który sięga coraz więcej osób odpowiedzialnych za przygotowanie stoiska targowego, konferencji czy wystąpienia. Tego typu ścianka reklamowa posiada szereg atutów, które decydują o jej popularności: 

 • prosty i szybki montaż
 • lekka konstrukcja
 • wymienna grafika
 • niska cena w stosunku do otrzymywanej powierzchni reklamowej. Łączna powierzchnia reklamowa wynosi ponad 23 metry kwadratowych. 

W skład zestawu ścianki tekstylnej wchodzi aluminiowy stelaż, dwustronnie i dowolnie zadrukowana tkanina oraz torba transportowa.

Wymiary 

 • wymiar ścianki: 500x230 cm
 • wymiar tkaniny: 502x234 cm

Zastosowanie

Ścianka reklamowa dwustronna o długości 500 cm gwarantuje aż 23 metry powierzchni reklamowej, które można zagospodarować w dowolny sposób. Eksponowane na ściance treści i grafiki mogą być duże i może być ich znacznie więcej niż w mniejszych ściankach. Ścianki w tym rozmiarze najczęściej stosowane są na dużych stanowiskach targowych, konferencjach czy różnego rodzaju wydarzeniach. Decydując się na ściankę o długości 500 cm zapewniamy sobie bardzo dużą widoczność i możliwość zawarcia na ściance bardzo dużej liczby informacji. 

Stelaż

Stelaż ścianki reklamowej tekstylnej wykonany został z wysokiej jakości aluminium anodowanego. Szybki i prosty montaż konstrukcji ułatwiają oznaczenia i numery na każdym elemencie. Stabilność systemu zapewniają dwie nóżki, na których stoi cały system oraz środkowy wspornik stabilizacyjny. Zadrukowaną tkaninę naciąga się na stelaż od góry na zasadzie zakładania skarpety. Cały system pakowany jest w elegancką, czarną torbę ułatwiającą transport oraz przechowywanie ścianki.

Druk

Ścianki tekstylne drukujemy na banerze tekstylnym metodą sublimacji. Nadruk utrwalany jest temperaturze 200°, dzięki czemu materiał można prać i prasować. Specyfikacja druku:

 • baner tekstylny matowy 200g
 • można prać i prasować
 • kolorystyka zadruku dowolna z zakresu palety barw CMYK
 • oryginalne tusze gwarantujące trwałość druku
 • dobór nici pod kolor druku

Projekt graficzny

Wykrojniki są do pobrania na naszej stronie. Prosty projekt graficzny możemy również wykonać dla Państwa GRATIS, wtedy prosimy o podesłanie mailowo na adres biuro@extradruk.pl wskazania oraz materiały do przygotowania projektu, a my go wykonamy i odeślemy do akceptacji.

Opis

Rozmiar
500x230 cm
Rozmiar grafiki
502x234 cm
Waga
16 kg

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło