Winder PRO rozmiar M

210,00 zł
Brutto . Wysyłka w ciągu 3-4 dni roboczych.

Winder z wytrzymałym masztem PRO o długości 340 cm. Optymalny rozmiar i najwyższa jakość. 

Kształt
Podstawa do zestawu
Dostępny
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

Pomoc i wsparcie

Winder rozmiar M z masztem PRO o długości 340 cm to bardzo wysokiej jakości zestaw flagi reklamowej typu winder/beach flaga. Decydując się na winder PRO mamy pewność, że nasza reklama będzie trwała, elegancka i efektowna. Winder PRO od standardowych winderów wyróżnia się wzmocnionym masztem wykonanym w całości z włókna szklanego. Rozmiar M tego typu flagi reklamowej jest najbardziej uniewrsalnym rozmiarem, który można wykorzystać w wielu sytuacjach i warunkach.  Po naciągnięciu flagi winder osiąga do 310 cm wysokości.

Kompletny zestaw składa się z flagi z nadrukiem, masztu i odpowiedniej podstawy (dobierane osobno).

Wymiary

Dostępne są 4 kształty winderów do wyboru: PROSTA, OWAL, HUSAR, PIÓRO.

Wymiary windera dla kształtu PROSTA, OWAL i HUSAR:

 • długość masztu: 340 cm
 • rozmiar flagi: 60x270 cm
 • wysokość całości po rozłożeniu: ok. 310 cm

Wymiary windera dla kształtu PIÓRO:

 • długość masztu: 340 cm
 • rozmiar flagi: 91x240 cm
 • wysokość całości po rozłożeniu: ok. 290 cm

Zastosowanie

Winder z masztem PRO w rozmiarze M charakteryzuje się optymalną wysokością pozwalającą na prezentacje reklamy w wielu miejscach. Wysokość rozłożonej flagi nieco ponad 300 cm świetnie sprawdzi się na ulicy przed sklepem lub biurem w ten sposób zachęcając przechodniów do skorzystania z oferowanych produktów i usług. Flagi reklamowe z masztem 340 cm są często używane na wszelkich imprezach otwartych typu biegi, zloty, eventy czy koncerty gdzie wymagana jest widoczność z nieco większej odległości. Winder w rozmiarze M można z powodzeniem rozłożyć w pomieszczeniach zamkniętych z sufitem zawieszonym powyżej 300 cm np. w galeriach handlowych, halach targowych, dużych biurach i sklepach. Wybór odpowiedniej podstawy do flagi otrzymujemy kompletny, trwały i efektowny zestaw windera, który sprawdzi się w każdych warunkach.

Maszt

Maszt w wersji PRO charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i wzmocnioną konstrukcją. Wykonany jest w całości z włókna szklanego nadając mu elastyczności, dzięki czemu jest bardziej odporny na wiatr i naprężenia. Maszt składa się z 4 elementów malowanych proszkowo na czarno ze srebrnymi wstawkami nadającymi mu elegancji. Każdy maszt pakowany jest w poliestrowy pokrowiec.

Druk

Nasze windery drukujemy metodą sublimacji. Nadruk utrwalany jest temperaturze 200°, dzięki czemu przebija na drugą stronę flagi. Specyfikacja druku:

 • tkanina flagowa poliestrowa 115g
 • nadruk jednostronny z przebiciem na drugą
 • odporny na deszcz
 • można prać i prasować
 • kolorystyka zadruku dowolna z zakresu palety barw CMYK
 • oryginalne tusze gwarantujące trwałość druku
 • dobór nici pod kolor flagi

Projekt graficzny

Wykrojniki są do pobrania na naszej stronie. Prosty projekt graficzny możemy również wykonać dla Państwa GRATIS, wtedy prosimy o podesłanie mailowo na adres biuro@extradruk.pl wskazania oraz materiały do przygotowania projektu, a my go wykonamy i odeślemy do akceptacji.

Opis

Rozmiar flagi
60x270 cm
Rozmiar masztu
340 cm
Rozmiar całości po rozłożeniu
300 cm
Waga
0,7 kg

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło