Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Ścianki reklamowe tekstylne

Ścianka reklamowa to podstawowy i najbardziej skuteczny sposób promowania swojej firmy czy stanowiska na targach, konferencji lub evencie. Jej oczywiste zalety takie jak duży rozmiar i klasyczny kształt sprawiają, że jest to nieodłączony element każdej akcji wystawienniczej. Ścianki reklamowe tekstylne pozwalają wyróżnić się kreatywnością i funkcjonalnością na tle innych ścianek.

Ścianki tekstylne to coraz bardziej popularne i nowoczesne rozwiązanie w branży reklamowej. System składa się z aluminiowego, lekkiego stelażu oraz wysokiej jakości materiału, który z łatwością naciąga się na konstrukcję. Tego typu rozwiązanie ma kilka istotnych zalet.

Zalety ścianek tekstylnych

Niewątpliwą zaletą ścianek tekstylnych jest stosunek ceny do otrzymanej przestrzeni reklamowej. W przypadku największych rozmiarów naszych ścianek dwustronny zadruk pozwoli na uzyskanie nawet 23 mkw reklamy.

Warto zaznaczyć, że tekstylne ścianki reklamowe są bardzo proste w montażu i demontażu. Aluminiowy stelaż jest składany poprzez połączenie ze sobą oznaczonych elementów. Na złożoną konstrukcję naciąga się od góry wydruk. Całość montażu zajmuje dosłownie parę minut.

Wystawiennicze ścianki reklamowe nadają się do wielokrotnego użytku. Można je wykorzystywać w różnych miejscach i okolicznościach bez utraty jakości czy właściwości produktu. Transport i przechowywanie ułatwia dostarczana z każdą ścianką torba transportowa, która pomieści stelaż i wydruk. Cały system jest lekki, więc jego waga nie utrudni transportu z jednego miejsca na drugie. Sam materiał można prać i prasować, co przedłuża efektowność prezentowanej grafiki.

Oferta

W naszym sklepie znajdą Państwo sprawdzone i najbardziej popularne tekstylne ścianki reklamowe. Oferujemy kompletny produkt od projektu i wydruku do dostarczenia gotowego produktu. Nasze ścianki są atrakcyjne wizualnie i niezwykle praktyczne.  

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło