Ścianka reklamowa tekstylna dwustronna 400cm

2 299,00 zł
Brutto

Ścianka reklamowa tekstylna dwustronna o długości 400 cm. Dowolny zadruk z obu stron.

Obecnie brak na stanie
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

Pomoc i wsparcie

Ścianka reklamowa tekstylna dwustronna o długości 400 cm to konstrukcja, która zdobywa coraz większą popularność na rynku systemów wystawienniczych. Zawdzięcza to przede wszystkim swoim najważniejszym zaletom:

  • prosty i szybki montaż
  • lekka konstrukcja 
  • niska cena w stosunku do otrzymanej powierzchni reklamowej

Łączna powierzchnia reklamowa wynosi ponad 18 metrów kwadratowych. 

Zestaw ścianki tekstylnej składa się z aluminiowego stelażu, dwustronnie zadrukowanej tkaniny oraz torby transportowej. 

Wymiary 

  • wymiar ścianki: 400x230 cm
  • wymiar tkaniny: 402x234 cm

Zastosowanie

Ścianka reklamowa dwustronna o długości 400 cm doskonale sprawdza się na stanowiskach targowych, gdzie potrzeba zagospodarowania przestrzeni jest większa. Duża powierzchnia ścianki pozwoli na zawarcie wielu informacji i różnorodnej grafiki, która będzie robić duże wrażenie na Odbiorcach. Ściankę tekstylną można z powodzeniem wykorzystać podczas różnych konferencji, wydarzeń kulturalnych, spotkaniach branżowych czy wystąpieniach.

Stelaż

Konstrukcja ścianki została wykonana z wysokiej jakości aluminium anodowanego. Każdy element stelażu jest ponumerowany i spasowany, dzięki czemu montaż jest bardzo szybki i prosty. Nadruk naciąga się na złożony stelaż od góry na zasadzie zakładania skarpety. Dwie, duże nóżki oraz środkowy wspornik gwarantują stabilność całego systemu. Natomiast elegancka torba transportowa, pozwoli na bezpieczne przenoszenie i przechowywanie ścianki.

Druk

Ścianki tekstylne drukujemy na banerze tekstylnym metodą sublimacji. Nadruk utrwalany jest temperaturze 200°, dzięki czemu materiał można prać i prasować. Specyfikacja druku:

  • baner tekstylny matowy 200g
  • można prać i prasować
  • kolorystyka zadruku dowolna z zakresu palety barw CMYK
  • oryginalne tusze gwarantujące trwałość druku
  • dobór nici pod kolor druku

Projekt graficzny

Wykrojniki są do pobrania na naszej stronie. Prosty projekt graficzny możemy również wykonać dla Państwa GRATIS, wtedy prosimy o podesłanie mailowo na adres biuro@extradruk.pl wskazania oraz materiały do przygotowania projektu, a my go wykonamy i odeślemy do akceptacji.

Opis

Rozmiar
400x230 cm
Rozmiar grafiki
402x234 cm
Waga
13 kg

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło